Archives for ankara temizlik

Ankara Temizlik Firmaları

Ankara’da Yıllardır Temizlik alanında faaliyet gösteren firmamız, konusunda uzman, güleryüzlü personeli ve temizlik alanındaki tüm yenilikleri takip ederek en son teknoloji ile hizmet vermektedir.

İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik Alanında Ankara’nın önde gelen temizlik şirketlerinden biriyiz. Referanslarımızdan aldığımız güçle günden güne gelişmekte ve büyümekteyiz.

İnşaat sonrası temizliği inşaat da kullanılan malzeme ve yapılan işçilik kadar önemlidir.

Hangi temizlik ürününün nerede kullanılması gerektiğini bilmek gerekir.

Personellerimiz kullanılacak temizlik ürününün eğitimlerini alıyor ve bilgi kirliliği olmaması için mümkün olduğunca merdiven altı ürünleri değil, marka ürünleri tercih ediyoruz. Makine ve ekipmanlarımızla ve eğitimli personellerimizle sektörün en iyileri arasındayız.

 

Ofis Temizliği

İş yaparken ofisiniz temiz olması gerek iş hacmi açısından, gerek şirket vizyonunuz açısından oldukça büyük önem arz etmektedir. Bu konunun Önemini biliyor ve Ankara’da Ofis Temizliği konusunda yıllardır siz değerli Ankaralılara hizmet veriyoruz.

Dış Cephe Cam Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Ankara Temizlik Ltd. Şti. Dış Cephe Cam Temizliği konusunda sektöründe öncü firmalardan olup son model makineler ile hizmet vermektedir.

İnşaat sektöründeki gelişim, mimari estetik ve enerji tasarrufu gibi sebeplerle binaların dış cephesi cam giydirme olmaktadır.

Bununla beraber temizlik ve bakım işlerinde profesyonel firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Yılda en az bir yâda iki defa temizliği yapıldığı için cam temizliğinde kullanılacak kimyasal çok önemlidir. Cam yüzeylerdeki kireçlenme ve oksitlenmeyi önleyici, kirlenmeyi geciktirici ürünler kullanılmalıdır.

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa uyulmalı ve gereken tedbirler alınmalıdır. Dışarıda ki çalışmalarda her yer yüksek düşüncesiyle hareket edilmeli ve baret, emniyet kemeri, emniyet halatı, çelik burunlu ayakkabı, mevsime uygun elbise kullanılmalıdır.TS 18001 (OHSAS)İŞ SAGLIGI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BENİMSENMELİ VE UYGULANMALIDIR.

Personelin yüksekte çalışma eğitimi almalı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini ve ilk yardım eğitimlerini almış olmalıdır. Önce insan düşüncesiyle firma çalışan personeli,kurumu riske atmadan hizmet verme düşüncesinde olmalıdır.

Bütün bunları dikkate alarak yola çıkan firmamız sektörde emin adımlarla yola devam etmektedir.