Archives for dış cephe cam temziliği

Dış Cephe Cam Temizliği

DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Ankara Temizlik Ltd. Şti. Dış Cephe Cam Temizliği konusunda sektöründe öncü firmalardan olup son model makineler ile hizmet vermektedir.

İnşaat sektöründeki gelişim, mimari estetik ve enerji tasarrufu gibi sebeplerle binaların dış cephesi cam giydirme olmaktadır.

Bununla beraber temizlik ve bakım işlerinde profesyonel firmalara ihtiyaç duyulmaktadır. Yılda en az bir yâda iki defa temizliği yapıldığı için cam temizliğinde kullanılacak kimyasal çok önemlidir. Cam yüzeylerdeki kireçlenme ve oksitlenmeyi önleyici, kirlenmeyi geciktirici ürünler kullanılmalıdır.

6331 sayılı iş sağlığı ve güvenliği kanununa uyulmalı ve gereken tedbirler alınmalıdır. Dışarıda ki çalışmalarda her yer yüksek düşüncesiyle hareket edilmeli ve baret, emniyet kemeri, emniyet halatı, çelik burunlu ayakkabı, mevsime uygun elbise kullanılmalıdır.TS 18001 (OHSAS)İŞ SAGLIGI VE GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ BENİMSENMELİ VE UYGULANMALIDIR.

Personelin yüksekte çalışma eğitimi almalı, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini ve ilk yardım eğitimlerini almış olmalıdır. Önce insan düşüncesiyle firma çalışan personeli,kurumu riske atmadan hizmet verme düşüncesinde olmalıdır.

Bütün bunları dikkate alarak yola çıkan firmamız sektörde emin adımlarla yola devam etmektedir.